Najnowsze wpisy, strona 2


gru 19 2011 Profesjonalne serwisy internetowe
Komentarze: 0

Zarówno firmy jak i osoby prywatne pragnące stworzyć swoją witrynę internetową zastanawiają się komu najlepiej zlecić to zadanie. Nie ma co ukrywać, że profesjonalne strony internetowe są dosyć drogie, zaś ich wykonanie wymaga sporego doświadczenia i niemałych umiejętności. Między innymi dlatego nie powinniśmy przede wszystkim oszczędzać i zdecydować się na powierzenie owego zadania prawdziwemu fachowcowi. Mówiąc o cenach warto wiedzieć, na jaki nakład pieniężny powinniśmy być gotowi. Profesjonalne strony kosztują zwykle od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Oczywiście wszystko uzależnione jest od wymagań stawianych przez klienta, złożoności projektu, oraz także dodatkowych funkcjonalności, jakie ma posiadać nasza strona. Najlepszym sposobem, by się dowiedzieć ile dokładnie będą nas kosztować nasze wymarzone witryny internetowe powinniśmy wnikliwie je opisać i taki zarys przedstawić w kilku firmach zajmujących się tworzeniem stron www. Zwykle na podstawie takich informacji i krótkiego wywiadu przeprowadzonego z klientem pracownik firmy webmasterskiej jest w stanie podać choćby orientacyjny koszt realizacji zlecenia. Pamiętajmy, że początkowy kosztorys nie oznacza rzeczywistej ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić za nasza stronę. Bardzo często pojawiają się nieprzewidziane koszty albo korekty, które w wielu przypadkach płatne są dodatkowo. Należałoby toteż wszystko dobrze ustalić jeszcze przed podpisaniem umowy. Im dokładniej przedstawimy nasze oczekiwania projektantowi, tym prędzej będzie on w stanie przygotować dla nas projekt.

gru 15 2011 Na czym polega projektowanie stron?
Komentarze: 0

Z pewnością niejednokrotnie każdy z nas spotkał się z ogłoszeniami reklamowymi, których treść brzmiała mniej więcej tak: projektowanie www czy też projektowanie www kraków. Wiedząc takie reklamy bardzo często zastanawiamy się jak tak naprawdę tworzy się strony internetowe. To co warto zaznaczyć na samym początku, to to, że projektowanie i tworzenie stron www to nieproste zadanie, którym zajmują się profesjonalni graficy i programiści. Aby rozpocząć prace nad serwisem internetowym trzeba przede wszystkim być posiadaczem domeny, innymi słowy adresu, pod którym storna będzie działała. Kiedy zdobędziemy już adres oraz określimy tematykę strony będziemy mogli przygotować projekt graficzny, który najbardziej będzie odpowiadał temu, co znajdzie się na stronie. Projekt taki możemy wykonać osobiście i poprosić o jego wykonanie webmastera albo zdać się na grafika. Gdy projekt graficzny będzie już ukończony trzeba będzie go pociąć oraz każdemu elementowi nadać właściwą funkcjonalność - dzięki temu po kliknięciu w skrót artykułu będzie pojawiała się jego kompletna wersja czy też po kliknięciu w zakładkę kontakt formularz kontaktowy. Gdy już programista zakończy swoją prace nie pozostaje nic innego jak tylko uzupełnić stronę treścią i wyłapać możliwe błędy, które powinny zostać jak najszybciej poprawione. Po naprawie wszystkich drobnych błędów przeważnie rozpoczynana się działania promocyjne i pozycjonerskie, jakie maja na celu zwiększenie popularności serwisu wśród internautów oraz przyciągnięcie potencjalnych reklamodawców.

gru 14 2011 Projektowanie stron, czyli co?
Komentarze: 0

Ile razy przeglądamy nasze ulubione strony internetowe związane z tematyką tworzenia stron internetowych czy ich pozycjonowania napotykamy na wszelkiego rodzaju ogłoszenia reklamowe, których przekaz zwykle prezentuje się następująco: projektowanie www Kraków, tanie strony internetowe bądź też projektowanie www. Pod ogłoszeniami owego typu kryją się najczęściej firmy, których jakoś świadczonych usług nie jest zbyt wysoka czy też znajdują się one dopiero w fazie rozwoju. Bardziej fachowe firmy nie korzystają z takiego typu zabiegów marketingowych a swoja reklamę opierają przede wszystkim o tak zwaną pocztę pantoflową. Nie od dzisiaj wiadomo, ze usatysfakcjonowany klient to najlepsza promocja wszelkiej działalności. Projektowanie i tworzenie stron www to niełatwe również niestety dość kosztowne zadanie, dlatego także lepiej zlecać je profesjonalistom, tak aby niepotrzebnie nie wydawać pieniędzy w błoto. Wybierając niedoświadczonego programistę bądź grafika możemy nie do końca być zadowoleni z końcowych efektów, a wszelkie poprawi jak wiemy bywają bardzo kosztowne. Na czym polega projektowanie stron? Jest to bardzo złożony oraz długotrwały proces, który dla osoby, która nie zna się na programowaniu może być niezrozumiały. Najogólniej rzecz ujmując cala praca polega na przygotowaniu szaty graficznej serwisu, która następnie jest cięta na drobne elementy, jakim później nadaje się odpowiednie funkcjonalności. Wydaje się być to niesłychanie proste, lecz w rzeczywistości jest całkiem inaczej. By się o tym przekonać powinno się zajrzeć do sieci i poszukać filmiki prezentujące pracę programisty.

gru 13 2011 Tworzenie i projektowanie witryn www
Komentarze: 0

W ostatnich latach media – prasa, Internet i telewizja niezwykle często podawały wiadomości na temat ogromnych transakcji dotyczących sprzedaży czy też zakupu konkretnych stron internetowych. Prezentowane w tych materiałach kwoty dla większości spośród nas brzmiały bardzo abstrakcyjnie, aczkolwiek skutecznie podziałały na naszą wyobraźnię. Między innymi z tego powodu w ubiegłych latach tak licznym zainteresowaniem cieszyły się firmy profesjonalnie zajmujące się kreowaniem stron internetowych. O tym jak liczna liczba tego typu podmiotów działa na rynku świadczyć mogą choćby wszechobecne reklamy typu: projektowanie www Kraków, tanie witryny www czy też projektowanie www. Na nieszczęście niezwykle często pod reklamami tego typu kryją się firmy, które liczą na szybkie zarobienie pieniędzy i hurtową sprzedaż mało wartościowych projektów. Znacznie większym zainteresowaniem cieszą się kompetentne agencje tworzące strony wysokiej jakości, zapewniające intuicyjną obsługę i wiele nowatorskich rozwiązań. Ile kosztuje projektowanie oraz tworzenie stron www? Niestety niezmiernie ciężko jest udzielić odpowiedzi na tak postawione pytanie, dlatego że ceny na ogół ustalane są indywidualnie. Aby uzyskać jakiekolwiek informacje o szacunkowym wydatku wykonania naszej wymarzonej strony internetowej powinniśmy skontaktować się z jedną z firm zajmujących się świadczeniem tego typu usług także poprosić o sporządzenie początkowego kosztorysu. Na tej podstawie będzie nam o wiele prościej podjąć decyzję o wyborze konkretnej firmy. Pamiętajmy aczkolwiek by nie sugerować się jedynie ceną.

gru 12 2011 Profesjonalne tworzenie stron
Komentarze: 0

Aby stać się posiadaczem strony internetowej należy przede wszystkim powierzyć jej realizacje komuś, kto zna się na sprawie i jest w stanie podjąć się realizacji naszego projektu. Do wyboru mamy tak naprawdę dwie opcje – możemy wyznaczyć to zdanie profesjonalnej firmie czy też osobie fizycznej, która pracuje na umowę o dzieło czy umowę zlecenie. Tworzenie stron internetowych www czy tworzenie grafiki niezbędnej do wykonania strony to niestety dośc trudne i kosztowne zadania. Jeżeli zależy nam na wysokiej jakości lepiej zlećmy to zlecenie firmie. Będzie to dla nas znacznie bezpieczniejsze i korzystniejsze w przypadku ewentualnych reklamacji czy drobnych błędów wymagających szybkiej poprawy. Jak wyszukać taką firmę? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest działanie z wsparcia kogoś zaufanego, jednak nie zawsze jest to możliwe. W takiej sytuacji należałoby skorzystać z Internetu i przejrzeć zasoby sieci na przykład pod frazą tworzenie www albo projektowanie stron. W ten sposób wyszukamy dużo adresów, które mogą nas zainteresować. Aby dokonać dobrego wyboru powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale tez na doświadczenie pracowników firmy, referencje czy także byłe realizacje. Niezwykle pomocne mogą się okazać także dostępne w sieci rankingi i zestawienia najlepszych firm w branży. Znaleźć je można między innymi na stronach przeznaczonych tematyce webmasterskiej. Posiłkując się nabytą w ten sposób wiedzą z pewnością możemy podjąć dobrą decyzję, oszczędzając sobie tym samym wiele kosztów i niepotrzebnych nerwów.